igri kazino

100 Super Hot Slot

Дали барате забавна слот машина што не е многу техничка? Па со бесплатниот видео слот 100 Super Hot ќе имате можност да ја искусите забавата на слот машините без додадените ѕвонца и украси. 100 Super Hot слотовите имаат едноставни распореди, звуци и основна графика, со ограничена анимација. Ако претпочитате да немате додадени карактеристики за кои треба да се грижите, тогаш оваа игра е совршена за вас!

100 Super Hot Slot – Играj Бесплатно

1
4.9 / 5
TOTAL SCORE

100% бонус до 400 EUR и 100 бесплатни спинови

Во Mozzartbet добивате 400 EUR бонус и 100 бесплатни спинови. Оваа бонус понуда важи само за нови корисници на Mozzartbet

👨‍💻ПрограмерAmusnet (ex. EGT)
Редови5
🎰Плаќање линии100
🔄RTP95.53%
📈ВолталиностВисоко
🤑Мин/макс облог100/500

Во играта се достапни некои неверојатни бонус понуди како дивиот симбол Црвена 7 и единствените скатер ѕвезди. Вашата цел на играта е да бројот на исти симболи низ линија на исплата. Ако ги совпаднете сите исти симболи низ линија, ќе ја добиете џекпот наградата. Џекпотот може да се добие преку кој било залог, но колку повеќе се обложувате, толку е поголема исплатата.

Добивање овошје овде

Ќе имате можност да ги гледате симболите како се вртат на екранот, сите кои се различни овошни симболи. Има лимони, грозје, дињи, сливи, цреши и портокали. Позадината е едноставна, цврста црна екрана за да биде полесно да се видат симболите. Се користени многу едноставни звуци во ова искуство. Има 100 линии за исплата достапни во играта. Ова е многу за игра на ниска техника, со висока нестабилност.

100 Super Hot Slot - Играj Бесплатно

Постои табела за исплата што може да ја проверите за победи за да ги видите потенцијалите награди. Постои џекпот награда достапна каде се собираат пари од сите играчи во голема каса. Потенцијалот да се добијат некои големи пари е фантастичен!

Искуството Super-Hot ве чека

EGT (Еуро Игри Технологија) е софтверската платформа за обезбедувачот на бесплатната слот машина 100 Super Hot. EGT е создавачот на многу забавни слот машина игри и нуди многу различни со неверојатни теми и стилови. EGT го дизајнира 100 Super Hot слотот за луѓе кои сакаат да го задржат нивниот стил на играње едноставен. Играта има шарено овошје, со едноставна позадина и неколку додадени дополнителни графики и звуци за да се подобри искуството. Понекогаш додадените карактеристики можат да бидат збунувачки и да го променат стилот на играта, па EGT ја дизајнираше оваа за корисници кои претпочитаат овој стил на игра. Оваа игра има едноставна слот машина без дополнителни работи.

EGT се прилагодува на сите буџет стилови за играње. Дали сте обложувач кој е обложувач со ниски залози или обложувач со високи залози, со 100 Super Hot слотови можете да се обложите колку што сакате и сè уште да имате добра шанса да добиете. Има 100 линии за исплата, но можете да играте 20, 10 или дури и 5 ако се претпочита. Монетите се движат од 0,40 до максимално 0,80 по облог за вртење.

Карактеристики на слот машината

100 Super Hot слотовите имаат 5 ролни од 4 редови и 100 линии на исплата. Линијата на исплата поминува низ секоја од 5 ролни во многу правци; вертикално, хоризонтално или зигзаг. Целта на играта е да се добијат 5 совпаѓачки симболи низ линија за победување. Има Црвен 7 див симбол што може да се појави по вртење. Ако се појави Црвена 7, таа ќе заменува други симболи во игра за да се формира победничка комбинација. Црвените 7 се плаќаат различно за секој симбол. За залог на цела линија од 5 се исплаќа 10x, Грозје 4x, Сливи или дињи 2x и 1x за цреши, лимони и портокали. Ако добиете 5 скатер ѕвезда симболи, постои исплата од 500х залогот. Најдобрата исплата е екран полн со црвени 7к кои ќе ви дадат 1000х облог. Нема други бонус понуди во оваа игра.

Карактеристики на слот машината 100 super hot

На дното на екранот се вашите основни контроли на игра. Можете да ја изберете вашата облога по линија и бројот на победи што сакате да ги играте, користејќи ги плус и минус симболите. Можете да кликнете старт секојпат, или да ја користите карактеристиката авто старт која ќе се врти автоматски. Има копче стоп така што можете да преземете контрола кога сакате. Нема буџет или стил на игра за оваа игра. Секој ќе ужива во можноста за заработување големи исплати истовремено имајќи многу забава!

Слични игри на 100 Super Hot Слотови

Има повеќе други игри слични на 100 Super Hot слотови на пазарот. Тоа е едноставна слот машина со основни карактеристики, но ви нуди неверојатно слот искуство. Има слот игри кои имаат слични карактеристики со она што 100 Super Hot слотот го нуди. Сите тие имаат слични стилови на играње, но може да имаат различна тема. Некои слични игри вклучуваат: Xtra Hot, Sizzling Hot Deluxe, 40 Super Hot Slots, Happy 60’s слот игра, 88 Fortunes, Reel ‘Em In и 50 Dragons. Сите тие имаат различна нестабилност и RTP, но играта е речиси идентична за секоја, правејќи ја лесна за менување кога ќе се здодеете.

Многу топло или не

Ако сакате да се забавувате и да играте слот машини игри, тогаш слот машината 100 Super Hot е совршена за вас! Иако сè уште не е воведена за мобилни, лесно може да им се пристапи директно онлајн! Ако сте од оние што не сакаат да ставаат пари без да го пробаат прво, тогаш можете да ја пробате играта бесплатно прво, без преземање потребно. Ако ви се допаѓаат вашите слот машина игри едноставни но забавни, тогаш не можете да ја пропуштите оваа! Оваа игра е многу поуздана и е една од најдобрите за нејзин стил. Па, што чекате? Скокни онлајн и пробај ја оваа онлајн слот игра денес! Нема да бидете разочарани!

100 Super Hot Слот ЧПП

Каде можам да ја пробам слот играта 100 Super Hot онлајн пред да играм за вистински пари?

Можете да најдете демо на 100 Super Hot слот машината токму тука на IgriKazino! Додека сте тука, исто така можете да ги проверите илјадници други игри бесплатно – не е потребна пријава!

Можам ли да играм 100 Super Hot слот за вистински парични добивки?

Да, треба да можете да најдете слот машина 100 Super Hot во многу најдобри казина со вистински пари. Проверете ги нашите предлози за да најдете вистинско казино за вас!

Дали ќе можам да ги користам крипто валутите за да играм на 100 Super Hot слот машината?

Да, можете да ги користите крипто валути како биткоин за да играте на 100 Super Hot онлајн слотот но само во одредени казина што ги прифаќаат. Погледнете ги нашите омилени казина што прифаќаат биткоин овде!

Кој програмер ја направи 100 Super Hot онлајн слотот?

100 Super Hot слотот го направи EGT. Овој бугарски софтверски обезбедувач е добро сакан во индустријата, а тие се зад многу други врвни игри како Rainbow Luck и Mayan Spirit.

Други игри

book of ra

Book of Ra

sweet bonanza

Sweet Bonanza

shining crown

Shining Crown

mk_MKMacedonian